Na Jeho Miesto Nastúpil Milan, Zasunul Sa Do Rozhorúčenej Dierky A Pokračoval Tam, Kde Karol Skončil.

Na Jeho Miesto Nastúpil Milan, Zasunul Sa Do Rozhorúčenej Dierky A Pokračoval Tam, Kde Karol Skončil.

V praze

Tá sa nebránila, nechala so sebou voľne manipulovať, vypla mozog a užívala si. Na pohlaví, ktoré jej začalo nebadane, ale nepopierateľne pulzovať a plniť sa vlhkosťou. Chlapom zasvietili oči a takmer prestali dýchať. Nechcete sa už odbaviť?Peter si stiahol nohavice až k členkom, vybral vtáka, uchopil Gizku za ruku a nasmeroval si ju naň. Nebráni sa, no ani kolegov nehecuje, len oddane, pokojne leží, no vzdychy, derúce sa jej z hrdla, nie je schopná zadržať, tak sa o to ani nepokúša a stoná. Nasledoval ďalší, oveľa dlhší a ešte búrlivejší potlesk.

Na oslave piateho výročia založenia knižnice bolo nezvykle veselo. Na jeho miesto nastúpil Milan, zasunul sa do rozhorúčenej dierky a pokračoval tam, kde Karol skončil. Karola v lízaní vystriedal Milan.

Eroticka seznamka

V sobotu jsem vše z obou místností přestěhoval do zbývajícich dvou. Po sprchování jsem si vzal jen džíny a tryčko náhradní slipy jsem sebou neměl.Sedím v pokoji u stolu a Hanka přišla s večeří,měla na sobě jen župan(jak jsem potom zjistil). Když jsme dojedli a dali kávu sedl jsem si vedle ní na gauč.Náhle jsem ji zajel rukou pod župan a začal hladit na krásném ňadru.Chytla mě za ruku a povídá ,to nemíme.Začal jsem ji líbat, chvilenku se bránila,ale po pár okamžicích začala mě haldit po vyboulených džínách.Po chvilce líbání jsem byl nahý stejně jako ona, byl jsem silně vzrušen,protože plné tvary Hanky prudce kontrastovali se štíhlounkou postavou mé manželky. Usnuli jsme v obětí . Kecal

Ale těšil jsem se na příští návštěvu tchýně a od té doby spolu šukáme alespoň jednou za měsíc a 20let rozdílu není vubec znát a to už je Hance letos 64. Domluvili jsme se že to vezmem na dvakrát, nejdříve kuchyně a dětský pokojik a příští týden zbývající dva pokoje. Moje tchýně Hanka byla tenkrát vdova už čtyři roky.Je to plnoštíhlá tmavovláska 53 roků s mírně mánesovskými tvary. Rano jsem se probudil pocitem vzrušení, taky ano Hanka mě dráždila ptáka ,když vyděla jak krásně stojí neváhala a nasedla, to byla jízda, já jsem se dositosti vyhrál s jejímí ňadry a krásněse do ní opět uďál.Pak už jsem musel domů. Večer bylo zhruba pol osmé když bylo vše hotovo.Hanka mě povídá jdu se osprchnout a pak udělám nějakou ňamku k večeři a tyse mezitím mužeš taky osprchnout.Hlad jsem měl a upocený jsem byl taky ,tak jsem souhlasil. Já sice nejsem malíř pokojů,ale po 15 letech v údržbě se člověk naučí devatero řemesel.Když se Hanka vyjádřila zda neznám nějakého malíře pokojů,řekl jsem ji že v sobotu to zmáknu sám.

Kam Na Rande V mostu

Tak som ju za ňu chytil... rukou som jemne potiahol ces kundičku a tie legíny už boli dosť mokré. Potom všetko spapkala, a vták stále stál tak sa predklonila znova na stôl a ja som jej ho tam zasunul odzadu. Tak a zrazu ona napísala že mi pošle fotku seba, a bola to tá najsexi učiteľka ktorú máme.

Mala na sebe čierne legíny, krátky top a pod legínkami krásne malé téčka. Tak to teda bolo nepovedať jej niečo neslušné. Zavrel za sebou dvere a ona zamkla. Keď mi blikla RP tak som sa celkom bál a ona že to nečakala ale že tie predstavy boli dobré.

Eroticka seznamka